Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Чудової осінньої днини , у перший навчальний день після осінніх канікул учні 3-Б класу Рівненського ліцею №7 взяли активну участь у патріотично-пізнавальному уроці, присвяченому Дню української писемності та мови. У 2023 році в Україні змінили дату Дня української писемності та мови. Його відзначатимуть 27 жовтня. Відповідний указ підписав Глава Української держави Володимир Зеленський. Зміни погодили згідно з новоюліанським церковним календарем. Вони стали чинними з 28 липня 2023 року.
Впродовж даного уроку здобувачі освіти обговорювали зміст висловів про мову, авторами яких є українські поети та письменники. Також добирали ознаки-компліменти про мову. Школярі виконували цікаві завдання у групах: записували слова які починають на літеру «П» та на літеру «Ф»; у парах: із вірша виписували прикметники до слова «мова»; та індивідуально: розшифровували прислів’я, до «зайвих» слів. А на завершення учні виконали пісню «Українська мова».

Українська мова — це неоціненне духовне багатство, з яким народ живе, передаючи із покоління в покоління мудрість, славу, культуру і традиції. Наше українське слово, хоча і вмирало з голоду, і бідувало, переслідувалось і заборонялось, але вистояло і відродилося та продовжує хвилювати серця багатьох. Нашій мові потрібен саме зараз вогонь, любові й духовна міць. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ навколо стане кращим, добрішим.

Класний керівник: Максимчук Л.С.

Вчитель української мови: Смулка В. В.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО